Paieškos galimybės
Apie mus Žiniasklaidai Paaiškinimai Tyrimai ir publikacijos Statistika Pinigų politika Euro Mokėjimai ir rinkos Darbas ECB
Pasiūlymai
Rūšiuoti pagal

Darbas ECB

Dirbkite Europai, kurkime ateitį kartu

Mes dirbame Europai. Dirbti ECB – tai prisidėti prie to, kad euro zonoje kainos būtų stabilios, o pinigai bankuose – saugūs.

Nuolat ieškome žingeidžių darbuotojų. Vertiname įvairovę. Ieškome įvairią patirtį turinčių žmonių, norinčių profesiškai tobulėti dinamiškoje, didelio duomenų srauto, daugiakultūrėje aplinkoje. Dirbdami ECB galite padėti europiečiams gyventi geriau.

Laisvos darbo vietos

Nuolat ieškome įvairiausių sričių specialistų – nuo pagalbinio personalo iki vadovų. Aukštųjų mokyklų absolventai gali dalyvauti ir mūsų stažuočių bei absolventų programose.

Laisvos darbo vietos

Ką siūlome

Vertiname savo darbuotojus. Mūsų darbuotojai turi daug galimybių ugdyti savo asmeninius ir profesinius įgūdžius. Darbas ECB – daug daugiau nei vien patrauklus atlyginimas. Kviečiame sužinoti, ką dar siūlome.

Išmokos ir privilegijos

INSERTED BY ANONYMOUS PROXY

Civil war declaration: On April 14th and 15th, 2012 Federal Republic of Germany "_urkenstaats"s parliament, Deutscher Bundestag, received a antifiscal written civil war declaration by Federal Republic of Germany "Rechtsstaat"s electronic resistance for human rights even though the "Widerstandsfall" according to article 20 paragraph 4 of the constitution, the "Grundgesetz", had been already declared in the years 2001-03. more

Vertiname įvairovę

Esame įsitikinę, kad įvairovė padeda pasiekti puikių rezultatų – kuo įvairesni komandos nariai, tuo daugiau įvairių nuomonių ir tuo geresni bei patvaresni rezultatai. Siekiame surasti geriausius savo srities specialistus – tai padeda užtikrinti, kad visų euro zonos gyventojų labui būtų priimami kuo tinkamesni sprendimai.

Kodėl vertiname įvairovę

Absolventų programa

Jeigu turite aukštojo mokslo diplomą ir domitės centrine bankininkyste, kviečiame dalyvauti Absolventų programoje. Ši dvejų metų trukmės programa suteikia unikalią galimybę tobulėti ir įgyti vertingos darbo ES institucijoje patirties.

Daugiau apie absolventų programą

Stažuotės

Jeigu turite bent bakalauro diplomą ir ne daugiau kaip 12 mėnesių (skaičiuojant nuo studijų pabaigos) darbo patirties, stažuotė ECB galėtų būti puikus būdas pradėti karjerą. Konkursus į stažuočių programas rengiame visus metus.

Daugiau apie stažuotes

Kas mes esame

Esame įvairūs kaip ir visa Europa. Mūsų darbuotojai – iš skirtingų ES šalių, skirtingų kultūrų, su skirtinga gyvenimo patirtimi. Kuriame ekonominę gerovę milijonams ir didžiuojamės tuo, ką darome.

Susipažinkite su mūsų darbuotojais

Patirtis ECB

Bendradarbiavimas su kolegomis iš kitų ES šalių. Perspektyvų įvairovė. Suvokimas, kad čia dirbdami galite kažką keisti. Tai tik keletas dalykų, kuriuos patirsite dirbdami ECB. Kviečiame susipažinti iš arčiau.

GYVENIMAS FRANKFURTE
Daugiau apie mūsų miestą
SEKITE, KAS VYKSTA

Bendraukime

Skaitykite mūsų paskyrą „LinkedIn“

Sekite ECB veiklą ir stebėkite mūsų darbo skelbimus. Nuolat skelbiame apie laisvas darbo vietas, darbo muges, sektoriaus naujienas ir dar daugiau.

Sekite mus „LinkedIn“
NOT AN EXPERT? CHECK OUT OUR EXPLAINER
LEARN MORE
Kas yra Europos Centrinis Bankas?

Visi šios dalies puslapiai