content here is the anonymously transparent proxied version of ecb.europa.eu   X
Meklēšanas opcijas
Home Medijiem Noderīga informācija Pētījumi un publikācijas Statistika Monetārā politika Euro Maksājumi un tirgi Karjera
Ieteikumi
Šķirošanas kritērijs

Pētījumi un publikācijas

Mūsu ekonomiskie pētījumi palīdz pieņemt politikas lēmumus

Mēs veicam ekonomiskos pētījumus par plašu tēmu loku. Tas uzlabo lēmumu pieņemšanu un tādējādi veicina visu Eiropas iedzīvotāju labklājību.

Tautsaimniecības Biļetens

"Tautsaimniecības Biļetens" ietver informāciju, kas ir ECB monetārās politikas lēmumu pamatā. Mēs publicējam to astoņas reizes gadā divas nedēļas pēc katras monetārās politikas sanāksmes. Tajā sniegts ieskats tautsaimniecības norisēs un perspektīvā.

Lasiet jaunāko "Tautsaimniecības Biļetenu"

Pētījumu Biļetens

"Pētījumu Biļetenā" atradīsiet ECB ekonomistu jaunāko pētījumu izlasi. Tas tiek publicēts reizi mēnesī un aptver plašu tautsaimniecības un finanšu tēmu loku.

Lasiet "Pētījumu Biļetenu"

Gada pārskats

Gada pārskatā aprakstīti ECB uzdevumi un aktivitātes. Kāds no ECB Valdes locekļiem atklātā sēdē iepazīstina ar to Eiropas Parlamentu. Tajā ietverts īss atskats uz aizvadīto gadu un sniegts pārskats par svarīgākajiem tautsaimniecības rādītājiem.

Lasiet ECB 2020. gada pārskatu

Finanšu Stabilitātes Pārskats

"Finanšu Stabilitātes Pārskats" analizē potenciālos finanšu stabilitātes riskus euro zonā. Finanšu stabilitāte mums ir svarīga, jo tā ir komponents, kas nepieciešams, lai nodrošinātu stabilu inflāciju.

Lasiet "Finanšu Stabilitātes Pārskatu"

Pētījumi

Mūsu pētījumos atspoguļoti ekonomiskie pētījumi saistībā ar ECB uzdevumiem. Mēs publicējam tos, lai veicinātu diskusijas.

Lasiet mūsu jaunākos pētījumus

Mūsu pētnieki

Mūsu pētnieki veic augsta līmeņa analīzi, kas aptver dažādus ECB būtiskus jautājumus. Viņu darbs ir ECB lēmumu pamatā visās politikas jomās. Uzziniet vairāk par mūsu pētniekiem un viņu darbu.

Mūsu pētnieki
KONFERENCES UN SEMINĀRI
Uzziniet par plānotajām konferencēm un semināriem, kā arī iespējām piedalīties tajos
DARBA UN SADARBĪBAS IESPĒJAS

Darba un sadarbības iespējas pētniekiem

Pievienojieties ECB

Ja jums interesē iespēja veikt pētījumus ECB, mēs piedāvājam aizraujošas un pievilcīgas darba iespējas ekonomistiem, kas darbojas pētniecībā, stažēšanās iespējas studentiem un pētniecības programmas jaunajiem pētniekiem un zinātniekiem.

Pētniecības programmas un citi piedāvājumi

Sadarbības iespējas

ECB vada un koordinē pētījumus, izmantojot dažādus tīklus, lai gūtu ieskatus, kas palīdz lēmumu pieņemšanas procesā.

Iepazīstiet mūsu pētniecības tīklus
PĀRĀK SAREŽĢĪTI? SK. SADAĻU "NODERĪGA INFORMĀCIJA"
UZZINIET VAIRĀK
Kāpēc ECB veic pētījumus?

Visas šīs sadaļas lapas